Obsluha otryskávacieho zariadenia

WINFA, s. r. o.

Miesto práce
Trstínska cesta 21, 917 01 Trnava-Rázcestie
Termín nástupu
ihneď
900 - 1200 € (priemerný mesačný hrubý plat).Mzda sa skladá z dvoch zložiek: pevné a osobné ohodnotenie, v závislosti od schopností pracovať na danom stroji

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha otryskávacieho zariadenia (otryskávacej kabíny)

- práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, v príjemnom kolektíve
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálny program
- preplácanie nadčasov
- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Svoje životopisy v slovenskom jazyku posielajte mailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky. Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých kontaktovať nebudeme. Z dôvodu vysokého počtu záujemcov to nie je možné.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax sa nevyžaduje, zaškolíme
Manuálna zručnosť, dôslednosť, presnosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
výhodou sú: preukaz VZV, viazanie bremien

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou polotovarov zo špeciálnych oceľových materiálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1424926  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1200 € (priemerný mesačný hrubý plat).Mzda sa skladá z dvoch zložiek: pevné a osobné ohodnotenie, v závislosti od schopností pracovať na danom stroji