3,80€/hod - Predavač - TPP Bratislava, Pezinok

EXPRESS WORK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
3,80Eur/hodina brutto +preplácanie stravných lístkou, bonus 50eur po 1. odpracovanom mesiaci,možnosť nadčasov každý týžden

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokladanie tovaru v obchodnom reťazci,
- práca na pokladni
- dopĺňanie tovaru na pridelenom úseku predajne
- poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom
- práce na predajnej ploche

TPP alebo dlhodobá brigáda

- výplatu do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
- zabezpečené ubytovanie, ak nebývate v mieste výkonu práce a v blízkom okolí
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Informácie o výberovom konaní

Potrebné:
-výpis registra trestov (možné vybaviť na pošte za 3€ )
-Zdravotný preukaz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Potraviny predstavujú formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sietí potravín. Našim hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.
V predajniach nájdete produkty od viacerých dodávateľov. Podporujeme najmä dodávateľov zo Slovenska, no spolupracujeme aj s dodávateľmi zo susedných krajín.
Dôraz prikladáme na čerstvé potraviny, ktoré tvoria 30% sortimentu, ako sú napríklad čerstvé chlebíčky, zákusky, bagety, rôzne minútové jedlá a čerstvá organická káva.
Pre našich zákazníkov chceme zabezpečiť rýchly nákup, kvalitu ponúkaných potravín a dostupnú cenu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Společnost je držitelom povolenia zprostredkovania zamestnania.

Náborové kancelarie
Praha
Brno
Břeclav
Ostrava
Prostějov

Bratislava
Trnava
Žilina
Košice

Kontakt +420774712127 / +421907918719

Prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3018777  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,80Eur/hodina brutto +preplácanie stravných lístkou, bonus 50eur po 1. odpracovanom mesiaci,možnosť nadčasov každý týžden