Reagujte bez životopisu

BRIGÁDA YVES ROCHER PREŠOV (Beauty Assistant)

YVES ROCHER spol. s r.o.

Miesto práce
Košice I, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k značke Yves Rocher!

Byť zamestnancom v Yves Rocher znamená byť súčasťou nadšených a pozitívnych ľudí, ktorí sú zaviazaní chrániť biodiverzitu a zároveň sa čo najlepším možným spôsobom starať o svojich zákazníkov. Spoločne s nami môžeš aj Ty prispieť k napísaniu novej kapitoly histórie Yves Rocher!

Pozícia:

BRIGÁDA Beauty Assistant - YVES ROCHER PREŠOV (viac predajní)

Čo ponúkáme:

  • Mzda 5 € / hod. (študent pri 80 hod. až 400 € / mesiac)
  • Pohyblivá bonusová zložka
  • Zľavy 70% na produkty Yves Rocher
  • Občerstvenie na predajni
  • Školenia organizované našimi školiteľkami online, na centrále alebo priamo v obchode
  • Kultúru spoločnosti pôvodom z Francúzska s medzinárodnou pôsobnosťou, založenú na dôvere, rešpekte, spolupráci, zodpovednosti a odvahe

Náplň práce:

  • Poradenstvo a predaj našich produktov
  • Zakladanie vernostných kariet
  • Dokladanie tovaru

Osobnostné predpoklady:

  • Predajné a komunikačné schopnosti
  • Spoľahlivosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť tímovej práce
  • Orientácia na zákazníka a jeho potreby
  • Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Si pripravená/ý spraviť spoločne s nami pozitívne zmeny? Tak nečakaj a pošli svoj životopis!

Groupe Rocher víta všetky talenty a pozorne anaylzuje každú žiadosť o zamestnanie.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
ID: 4836189  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.