Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Základná škola Jablonec

Miesto práce
Jablonec
Termín nástupu
2024-08-26

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
52

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Word, PowerPoint, práca s interaktívnou tabuľou a edupage

Vzdelanie
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVaŠ SR 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky
ZŠ Jablonec je neplnoorganizovaná ZŠ (1. - 4.ročník) bez právnej subjektivity, zriaďovateľom je Obec Jablonec. Aktuálne máme 52 žiakov, v šk.roku 2024/2025 očakávame cca 70 žiakov. Do nášho tímu hľadáme šikovnú a milú pani učiteľku/učiteľa.
Perspektíva trvalého pracovného pomeru.
Ponúkame prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, individuálny prístup k zamestnancom, vzdelávanie a podporu zvyšovania kvalifikácie a odbornosti.
Požadujeme ovládanie štátneho jazyka, zdravotnú spôsobilosť, občiansku a morálnu a bezúhonnosť, komunikatívnosť, empatiu, obetavosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Štěpánka Oscitá
Tel.: 0904141195
E-mail: poslať životopis
ID: 4831580  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.