Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - anglický jazyk

Základná škola Smižany

Miesto práce
Komenského 3, Smižany
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
675

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z. v znení neskorších predpisov

Ďalšie požiadavky
- plat stanovuje Príloha č. 1 k zákonu 553/2003; - 9/1 690 €; 10/1 753 €; 11/1 843 €; 12/1 944 €
- akceptujeme iba žiadosti doručené poštou alebo osobne do 8. 6. 2018 do 14.00 hod. (rozhoduje poštová pečiatka)
- na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované vzdelanie a majú súhlas so spracovaním osobných údajov podpísaný žiadateľom (originál)

ID: 3406431  Dátum zverejnenia: 31.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.