Regionálny manažér

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Kragujevská 3, okres Žilina
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizuje, riadi, kontroluje a plánuje všetky prevádzkové a obchodné aktivity vo zverenom regióne
Zodpovedá a reportuje priamo výkonnému riaditeľovi
Koordinuje činnosť riaditeľov a vedúcich pridelených závodov
Zabezpečuje nákup druhotných surovín, zastupuje spoločnosť vo vzťahu k dodávateľom, odberateľom, kontrolným orgánom a rôznym inštitúciám
Aktívne vyhľadáva nových dodávateľov druhotných surovín, likvidácie objektov, z ktorých je možné získať zdroje druhotných surovín so zameraním na ťažiskové komodity (papier, oceľový šrot, farebné kovy, plasty). Za týmto účelom vedie osobné rokovania s návrhmi na cenové a zmluvné zabezpečenie
Zabezpečuje osobné rokovania s dodávateľmi, pričom rieši dodacie podmienky, najmä v oblastiach cien , platobných podmienok, frekvencie odberov, kvality a reklamácií, technického a personálneho zabezpečenia nákupu a ekonomického prínosu
Vykonáva operatívny prieskum všetkých rozhodujúcich a významných zdrojov druhotných surovín, o ktorom má prehľadnú evidenciu (množstvá, druhy, kontaktné mená, tel. spojenie, adresy)
Získava komplexné informácie o súčasných (konkurenčných) odberateľoch zo všetkých významnejších zdrojov, objemoch, kúpnych cenách a ďalších dodacích podmienkach, zabezpečuje konkrétne opatrenia pre presmerovanie dodávok v prospech našej a. s., vedie o nich evidenciu
Zúčastňuje sa a rieši prípadné reklamačné konania, zisťuje ich príčiny a operatívne svojou činnosťou predchádza ich vzniku
V koordinácií s obchodným úsekom a.s. predkladá cenové ponuky a návrhy kúpnych zmlúv novým a súčasným dodávateľom druhotných surovín
Pravidelne mesačne predkladá na obchodný úsek prehľad navštívených potenciálnych dodávateľov s kontaktmi, podmienkami a množstvami druhotných surovín, podľa jednotlivých závodov
Mesačne predkladá ekonomické vyhodnotenia svojej činnosti
Sleduje a usmerňuje prevádzkový režim jednotlivých závodov, prevádzok a miestnych výkupní
Kontroluje dodržiavanie technologických postupov a dbá na odstránenie zistených nedostatkov
Plní operatívne úlohy v zmysle pokynov obchodného riaditeľa a vedenia spoločnosti
Aktívne spolupracuje s oddelením HR pri riešení personálnych, mzdových a disciplinárnych otázok

Telefón
Notebook
Služobné auto aj na súkromné účely
Viaczložkové odmeňovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

Flexibilita, zameranie na výsledok
Samostatnosť, rozhodovanie
Organizačné a riadiace schopnosti
Lojalita
Profesionálne vystupovanie
Komunikatívnosť

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 3348460  Dátum zverejnenia: 29.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou