Reagujte bez životopisu

Wellness pracovník / Masér / Pracovník spa procedúr

Zerrenpach s.r.o.

Miesto práce
Látky, , Prašivá, Látky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2024
900 EUR/mesiac+ príplatky a benefity podľa skúseností a nasadenia zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Wellness pracovník, Masér, Pracovník spa procedúr:

  • Poskytovanie kvalitnej masážnej terapie a iných procedúr zameraných na relaxáciu a regeneráciu klientov
  • Starostlivosť o klientov, zabezpečovanie ich pohodlia a spokojnosti
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku v priestoroch spa a wellness centra
  • Práca s kozmetikou a masážnymi olejmi, výber tých správnych produktov pre každého klienta
  • Poskytovanie informácií klientom o rôznych procedúrach a ich účinkoch na telo a dušu
  • Pripravovanie a organizovanie rôznych aktivít a podujatí pre klientov, ako sú napríklad jóga, pilates, tai-chi alebo iné wellness aktivity

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Príchod do práce, príprava priestorov a materiálov na prvých klientov
  • Postupné prijímanie klientov na masáž alebo inú procedúru, ktorú si zvolili
  • Práca s PC a rezervačným systémom

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • Pracovná doba môže byť rôzna v závislosti od konkrétneho zariadenia a jeho otváracích hodín
  • V niektorých prípadoch môže byť potrebné pracovať aj cez víkendy alebo sviatky
  • Administratívna práca, ako napríklad vedenie klientovej dokumentácie, objednávanie materiálov a produktov pre spa centrum

Tvoja práca ako Wellness pracovník, Masér, Pracovník spa procedúr bude zahrňovať poskytovanie kvalitných masážnych terapií a iných procedúr s cieľom pomôcť klientom relaxovať a zregenerovať sa. Budeš sa starať o ich pohodlie a spokojnosť, a zabezpečovať čistotu a poriadok v priestoroch spa a wellness centra. Taktiež budeš pracovať s kozmetikou a masážnymi olejmi a výber tých správnych produktov pre každého klienta. Budeš poskytovať informácie klientom o rôznych procedúrach a ich účinkoch na telo a dušu.

  • Budeš pracovať v príjemnom a relaxačnom prostredí, kde sa každý deň budeš tešiť na prácu.
  • Získaj množstvo zamestnaneckých benefitov, ktoré ti pomôžu zlepšiť tvoj životný štýl.
  • Budeš mať možnosť vzdelávať sa a rásť v odbore, ktorý ťa baví.
  • Tvoj pracovný čas bude flexibilný, aby si si mohol/a prispôsobiť prácu podľa svojich potrieb.
  • Máš možnosť kariérneho postupu a zlepšenia svojich pracovných skúseností.
  • Zdravie je pre nás dôležité, preto ti ponúkame zdravé stravovanie.
  • Využívanie zariadení a služieb na oddych ti pomôžu udržiavať si zdravie a zlepšovať fyzickú kondíciu.
  • Pracuj s tímom skúsených odborníkov, ktorí ti pomôžu zlepšiť tvoje pracovné výsledky.
  • Máš možnosť zúčastniť sa na firemných akciách a eventoch, kde spoznáš nových ľudí a rozšíriš si svoje vedomosti.
  • Budeš pracovať s modernými technológiami a v modernom pracovnom prostredí, ktoré ti umožní efektívne a kvalitne pracovať.
  • Okrem toho ti ponúkame ďalšie benefity, aby sme ťa motivovali pracovať pre nás.

Svoj životopis spolu s motivačným listom pošli na [email protected]
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov a pozývať na osobné stretnutie. Ostatné žiadosti a životopisy budú skartované podľa GDPR.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máš ukončené vzdelanie v oblasti wellness, masáže alebo kozmetiky
  • Vynikáš v masážnych technikách a poznáš základy anatómie
  • Máš skúsenosti s pracou v spa alebo wellness centre
  • Vieš pracovať s kozmetickými prípravkami a pomôckami
  • Si zodpovedný a dokážeš pracovať samostatne aj v tíme
  • Máš vynikajúce komunikačné schopnosti a prístup k zákazníkom

Hotel Zerrenpach Látky je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou. V Septembri 2019 sa stala naša spoločnosť vlastníkom areálu a od septembra do decembra 2019 prebehla čiastočná rekonštrukcia recepcie,odbytových stredísk a celkovej fasády.
Súčasťou komplexu sú aj chatky určené na ubytovanie, okrem toho multifunkčné ihrisko a v zimnom období aj lyžiarske stredisko. Hotel Zerrenpach Látky ponúka možnosť usporiadať stretnutia a udalosti rôzneho rozsahu, charakteru a na rôznych úrovniach.
V júli 2024 sa otvára úplne nové wellness centrum a kongresová a svadobná sála.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Radovan Sivok
Tel.: +421905884990
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4822072  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac