Poradca klienta Allianz

Milan Gašpierik

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacKvartálne bonusy, výkonnostné odmeny, následné provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie finančných služieb

  • široké spektrum poistných produktov
  • hypotekárne úvery v spolupráci s 8 bankami
  • 2. a 3. dôchodkový pilier

- práca s pridelenými databázami klientov

- starostlivosť o existujúcich klientov, servis klientom

- bežné administratívne práce

- hlásenie poistných udalostí

- účasť na školeniach, poradách, tréningoch

- motivačné odmeňovanie

- výkonnostné bonusy vyplácané štvrťročne

- zvýhodnené podmienky na vybrané poistné produkty

- mladý dynamický kolektív

- školenia hradené poisťovňou

- príjemné pracovné prostredie v moderných priestoroch

- možnosť flexibilného pracovného času podľa vzájomnej dohody

- rýchly kariérny rast

- práca na agentúrnej kancelárii

- nový projekt pre manažérov juniorov

Predmetom činnosti ktorého je výkon finančného sprostredkovania v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, pričom ide o podnikateľskú činnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k práci
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- prax na pozícií predajcu (výhodou)

Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Gašpierik
Tel.: +421905262664
E-mail: poslať životopis
ID: 4824994  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac