Odborný referent ekonomického oddelenia (Rozpočtár)

Pedagogická fakulta UK Bratislava

Miesto práce
Račianska 59, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na finančnom oddelení - referát plánu a rozpočtu fakulty:
- práca v Informačnom systéme Štátnej pokladnice,
- spracovanie podkladov pre schválený rozpočet podľa programov, úpravy rozpočtu v IS Štátnej pokladnice a v IS SAP,
- spracovanie návrhu rozpočtu a vypracovanie komentára k návrhu rozpočtu na nasledujúci rok,
- operatívne sledovanie čerpania a zostatkov finančných prostriedkov na jednotlivých účtoch,
- sledovanie čerpania účelovo určených finančných prostriedkov,
- spracovanie a kontrola čerpania finančných prostriedkov na jednotlivých grantoch,
- spracovanie pridelenej časti dokladov zamestnávateľa v IS SAP – účtovných a interných dokladov a podobne,
- príprava podkladov k DPH,
- zostavovanie rozpočtových, štatistických a účtovných výkazov,
- vykonávanie ostatných pracovných činností vyplývajúcich z pracovného zaradenia podľa pokynov nadriadeného.

- päť dní dovolenky nad rámec ustanovený v Zákonníku práce,
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas,
- príjemné a priateľské pracovné prostredie,
- možnosť bezplatného vzdelávania sa v počítačových, jazykových a iných zručnostiach,
- možnosť využívania rekreačných zariadení a športovísk patriacich Univerzite Komenského za výhodné ceny.

Prosíme záujemcov, aby svoj životopis v slovenskom jazyku zasielali na e-mailovú adresu: [email protected]. Za prejavený záujem o pracovnú pozíciu vopred ďakujeme všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme tých, ktorí budú spĺňať kvalifikačné požiadavky.

Forma výberového konania: osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

IS SAP - Pokročilý
IS Štátnej pokladnice - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Oblasť účtovníctva

Počet rokov praxe

3

- analytické a koncepčné myslenie,
- spoľahlivosť, iniciatívnosť, samostatnosť,
- schopnosť analyzovať a riešiť vzniknuté problémy.

Pedagogická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave je najstaršou fakultou na Slovensku, ktorá vzdeláva pedagógov a ďalších odborníkov. Svoju značku kvality etablovanú v spoločnosti chce naďalej upevňovať a zároveň implementovať do všetkých procesov nové pohľady a inovačné postupy. Snahou fakulty je flexibilne reflektovať na potreby spoločnosti. Fakulta chce byť kvalitným vzdelávacím a vedecko-výskumným pracoviskom s racionálnym a humanizujúcim myslením a internacionálnym smerovaním. Chce vzdelávať a vychovávať takých absolventov, ktorí budú schopní pružne, efektívne a tvorivo reagovať na potreby praxe a budú schopní rozvíjať vedomosti, zručnosti a kompetentnosti smerom k ďalším cieľovým skupinám.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Malíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4824512  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac