Reagujte bez životopisu

Špecialista kvality

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Máš prax v oblasti kvality a plynulo rozprávaš anglicky? Ovládaš normu BRC?

Náplň práce:

- implementácia BRC štandardu v rámci výrobného závodu
- analýza rizík (HACCP)
- komunikácia s dodávateľmi
- riadenie auditov %26 školenie personálu
- riešenie reklamácií
- vypracovanie technickej dokumentácie k produktu

Požadujeme:

- prax v oblasti kvality (potravinársky alebo plastikársky priemysel)
- plynulá komunikácia v anglickom (alebo talianskom) jazyku
- znalosť BRC certifikácie alebo iný potravinový štandard (napr. IFS)
- VŠ vzdelanie
- komunikatívnosť a rozhodnosť

Benefity:

- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na stravu
- príspevok za odporučenie zamestnanca 300 - 600 EUR

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=